Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017

2018-01-12 12:52:51

Rozpoczynamy plebiscyt Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017. Wybieramy sportowców, trenerów i najważniejsze wydarzenie sportowe w powiecie stargardzkim. Wybrani zostaną także najpopularniejsi sportowcy w gminach powiatu stargardzkiego.

Plebiscyt Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017 to wspólne przedsięwzięcie powiatu stargardzkiego, miasta Stargard i samorządów gminnych z powiatu stargardzkiego. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Głos Szczeciński i to za pośrednictwem tej gazety mieszkańcy mogą głosować na kandydatów z listy nominowanych.

Poza główną kategorią plebiscytu, dotyczącą wyboru sportowca roku całej Ziemi Stargardzkiej, wybrani zostaną najpopularniejsi sportowcy w mieście Stargard i we wszystkich dziewięciu gminach na terenie powiatu stargardzkiego. Kategoria trener roku i wydarzenie roku obejmuje cały powiat.

Jak głosować

Głosowanie mieszkańców w plebiscycie Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017 odbywa się na kilka sposobów. Można głosować za pośrednictwem serwisu internetowego dotyczącego tego plebiscytu na stronie www.gs24.pl, przez Facebook, wysyłając sms lub na kuponach z Głosu Szczecińskiego.

Na kuponie jest miejsce na wpisanie po jednej osobie, sportowcu i trenerze oraz jednym wydarzeniu z listy nominowanych. Głos oddany za pośrednictwem kuponu ma wartość 1 punktu w głosowaniu mieszkańców. Kupony należy dostarczyć do redakcji Głosu w Stargardzie, przy ulicy Wojska Polskiego 42.

Głosować można także poprzez sms. Wiadomość tekstową należy przesłać na numer 72355 w treści wpisując:

- dla kategorii Sportowiec Roku:

a) dla kategorii Sportowiec Roku Miasta Stargard: GSMS.

b) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Stargard : GSGS.

c) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Chociwel: GSCH.

d) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Dobrzany: GSDO.

e) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Dolice: GSDL.

f) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Ińsko: GSIN.

g) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Kobylanka: GSGMK.

h) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Marianowo: GSMA.

i) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Suchań: GSSU.

j) dla kategorii Sportowiec Roku Gminy Stara Dąbrowa: GSSD.

- dla kategorii Trener Roku: GSTR.

- dla kategorii Wydarzenie Roku: GSWR.

Po kropce należy wpisać numer kandydata z listy nominowanych. Przykładowo, głosując na sportowca miasta Stargard z numerem 20 należy w sms wpisać GSMS.20, na sportowca gminy Kobylanka z numerem 20 należy w sms wpisać GSGMK.20, a przykłądowo na sportowca gminy Suchań z numerem 20 należy w sms wpisać GSSU.20.

Przykładowo, na trenera z nr 15 należy wpisać GSTR.15, a na wydarzenie z nr 15 należy wpisać GSWR.15.

Koszt jednego sms to 2,46 zł z vat. Jeden wysłany sms to 5 punktów dla danej kandydatury w głosowaniu mieszkańców.

Kolejny sposób głosowania jest za pośrednictwem strony internetowej www.gs24.pl. Dotyczy to osób, które posiadają indywidualne konto na tej stronie. Po zalogowaniu będzie można oddać głos. Jedno kliknięcie to 1 punkt w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit oddanych głosów wynosi 5 z jednego urządzenia.

Głosowanie odbywa się też za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook, po powiązaniu swojego konta z kontem w serwisie www.gs24.pl. Jedno kliknięcie to 2 pkt w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit oddanych głosów tym sposobem wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta.

Głosowanie za pośrednictwem strony internetowej www.gs24.pl i za pomocą aplikacji internetowej Facebook potrwa do 31 stycznia do północy. Na kupony czekamy do 2 lutego do południa. Natomiast głosowanie sms ptrwa do 2 lutego do północy.

Jak nastąpi rozstrzygnięcie plebiscytu

Na podstawie głosowania mieszkańców ustalona zostanie kolejność nominowanych sportowców, trenerów i wydarzeń sportowych, która zdecyduje o tym, kto dostanie ile punktów plebiscytowych. Następnie swoje punkty przyzna kapituła plebiscytu, w której są osoby ze stargardzkiego środowiska sportowego, przedstawiciele organizatorów plebiscytu i patrona medialnego. Po dodaniu punktów plebiscytowych z głosowania mieszkańców i kapituły poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Ogłoszenie wyników 16 lutego 2017 roku.

Szczegóły głosowania i wyboru najpopularniejszych sportowców, trenerów i wydarzenia sportowego są w regulaminie plebiscytu Sportowiec Ziemi Stargardzkiej 2017, na stronach internetowych: www.gs24.pl, www.powiatstargardzki.eu i www.stargard.pl. Plebiscyt organizują: Powiat Stargardzki, Miasto Stargard i Głos Szczeciński. Partnerami są samorządy gminne z powiatu stargardzkiego. To gminy Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard i Suchań. Twoje Radio jest patronem medialnym.

Sportowiec Roku

Poniżej lista nominowanych sportowców z numerami potrzebnymi w głosowaniu sms:

Gmina Stargard

3. Piotr Niemczynowicz

4. Rafał Świderski

Trener Roku

Poniżej lista nominowanych trenerów z numerami potrzebnymi w głosowaniu sms:

1. Miron Arendacz – LZS Sydonia Marianowo

2. Sylwester Bieńkowski – Klub Sportowy ATS Stargard

3. Daniel Jakubiak – MotoBoyzPL

4. Piotr Kaczor - piłka nożna - Biali Sądów

5. Krzysztof Koziorowicz – Klub Sportowy Spójnia Stargard