Ferie 2010

2010-01-29 00:45:37

ORGANIZACJA ZAJĘĆ SZKÓŁ GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI W CZASIE FERII.

1. SZKOŁA PODSTAWOWA W MAŁKOCINIE

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1
01.02.2010
 (poniedziałek)
1200-1500
Wyjazd do kręgielni w Stargardzie.

(w przypadku małej ilości chętnych – turniej tenisa stołowego w szkole)

p. Helena Semczak

p. Beata Misiaszek

p. Elżbieta Jacewicz

2
03.02.2010
(środa)
1200-1450
„Zimowy świat origami”

p. Izabela Mroczek

p. Wioletta Nagoda

p. Andrzelika Łączyk

2. SZKOŁA PODSTAWOWA W SOWNIE

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1
01.02.2010
 (poniedziałek)
1000-1230
Wyjazd do kina
HELIOS
w Szczecinie

p. Beata Loduchowska

p. Aleksandra Buławska

p. Renata Kornet

p. Marlena Nowicka

p. Krystyna Loduchowska

2
03.02.2010
(środa)
1030-1400
Zabawa karnawałowa
w szkole

p. Beata Loduchowska

p. Renata Kornet

p. Marlena Nowicka

p. Aleksandra Oniszczuk

p. Krystyna Kurczewska

p. Anna Krupska
3
od 01.02.2010
do 05.02.2010
(poniedziałek - piątek)
1000-1400
Dostęp
do komputerów ICIM

p. Barbara Rynkiewicz

 

3. SZKOŁA PODSTAWOWA W KOSZEWIE

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1
01.02.2010
 (poniedziałek)
800-1050
Zajęcia świetlicowe, biblioteka
p. Anna Lorenc
 
2
02.02.2010
 (wtorek)
800-1050
Gry i zabawy sportowe
p. Ewa Kmita
 
3
03.02.2010
 (środa)
800-1050
Konkurs plastyczny
pt. „Koszewo-moja mała Ojczyzna”
p. Marta Szymczak
 
4
04.02.2010
 (czwartek)
800-1050
Zajęcia świetlicowe, projekcja bajek
p. Anna Pociecha
 
5
05.02.2010
 (piątek)
800-1050
Zajęcia komputerowe
p. Marek Kmiecik
 

4. SZKOŁA PODSTAWOWA W STRACHOCINIE

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1
30.01.2010
 (sobota)
930-1430

Wyjazd na wystawę ptaków w Szczecinie.

p.  Elżbieta Semczak
     Kaczmarek
730-1330

Rajd SKKT Puszcza Bukowa.

 
p. Danuta Świątek
2
01.02.2010
 (poniedziałek)
1000-1400

Wyjazd na sale gimnastyczną do Szkoły Podstawowej w Pęzinie.

 
p. Katarzyna Żyła
p. Marta Rembas
 
1000-1300

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego.

p. Iwona Kwiecińska

1000-1300

Zajęcia w sali komputerowej.

p. Teresa Gryczkowska

 
3
02.02.2010
 (wtorek)
1000-1300

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego.

p.  Iwona Kwiecińska
1000-1300

Zajęcia w sali komputerowej.

 
p. Wiesław Kolany
4
03.02.2010
 (środa)
730-1500

Rajd Puszcza Wkrzańska

p. Danuta Świątek
 
5
07.02.2010
 (niedziela)
1000-1500

Rajd Puszcza Bukowa.

p. Danuta Świątek
 

5. SZKOŁA PODSTAWOWA W PĘZINIE

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1.
01.02.2010
 (poniedziałek)
600- 2200
Wycieczka:

Berlin – Tropikalna wyspa

(dla zapisanych).
 
p. Monika Krysiak
p. Dorota Sobczuk

p. Dorota Milczarska Kogut

p. Bożena. Juszczak
p. Bożena Hybiak
900-1200

Gry i zabawy z komputerem.

p. Iwona Ananicz

p. Jolanta Makowska

p. Dorota Mordal
2.
02.02.2010
 (wtorek)
800-1200
Wyjazd :

Lodowisko Stargard Szczeciński

p. Stanisława Krusińska

p. Małgorzata Ościak

p. Marta Piecychna

p. Dorota Tracz
3.
03.02.2010
 (środa)
900-1300

Turniej tenisa stołowego i gry świetlicowe.

Trening twórczości dla klas I-III.

p. Joanna Synowiecka

p. Anna Matyga
p. Amelia Hubert
p. Dorota Sobczuk
4.
 
05.02.2010
 (piątek)
800-1400
Wyjazd:
Basen Gryfino

p. Marta Piecychna

p. Stanisława Krusińska

p. Renata Runc
 
5.
08.02.2010
 (poniedziałek)
800- 1300
Wyjazd:
Basen Choszczno

p. Bogdan Chaładus

 
900-1200

Filmy animowane dla dzieci.

p. Dorota Nowak

p. Z. Wójcik Swarcewicz

p. Agnieszka Przybysz

6. SZKOŁA PODSTAWOWA W GRZĘDZICACH

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1.
02.02.2010
 (wtorek)
1100- 1230
Maraton filmowy.
 

p. Lidia Romanowska

1100- 1230
Zajęcia sportowe
p. Dariusz Walter
 
2.
04.02.2010
 (czwartek)
1100- 1230
Zajęcia sportowe
p. Dariusz Walter
 
3.
09.02.2010
 (wtorek)
1100- 1230
Zajęcia sportowe
p. Dariusz Walter
 
4.
11.02.2010
 (czwartek)
1100- 1230
Zajęcia sportowe
p. Dariusz Walter
 
1100- 1230

Gry i zabawy matematyczne

p. Mariola Olszewska

 
5.
 
12.02.2010
 (piątek)
1000- 1130
Zajęcia sportowe
p. Irena Szymczyk
 
1000- 1230

Literatura przez Internet

p. Anna Płuciennik

 
1000- 1200

Rozgrywki w dwa ognie

p. Maria Stachowiak

 

7. GIMNAZJUM GMINY STARGARD SZCZECIŃSKI

Lp.
Data
Godziny
Rodzaj zajęć
Odpowiedzialni
1
 
od 01.02.2010
do 05.02.2010
 
(poniedziałek - piątek)
 
900-1200

Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej i siłowni.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

 
 

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy! Dodaj nasz kanał RSS.

Kana RSS Pomoc RSS

Szukaj w serwisie

nasz kanał TV

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Telefon: ( 91) 561 34 10,
Fax: (91) 561 34 11
e-mail: sekretariat@gmina.stargard.pl

  Grudzień 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Licznik odwiedzin

3880379