Kontakt

Urząd Gminy Stargard

ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Godziny pracy:

poniedziałek:od 730 do 1700 (KASA czynna od 800 do 1300)
pozostałe dni robocze: od 730 do 1530 (KASA czynna od 800 do 1300)

Telefon/fax:

Centrala: ( 91) 561 34 10,

Fax: (91) 561 34 11

Wójt/Sekretariat: ( 91) 561 34 10
Sekretarz gminy: (91) 561 34 24
Skarbnik: (91) 561 34 17
Promocja i Fundusze Unijne: (91) 561 34 37
Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: (91) 561 34 27
Kadry: (91) 561 34 25
Ewidencja ludności: (91) 561 34 23
Refarat Gospodarki Nieruchomościami: (91) 561 34 15 (16)
Referat Planowania Przestrzennego: (91) 561 34 51
Opłaty i podatki lokalne: (91) 561 34 20
Ustalanie warunków zabudowy: (91) 561 34 33
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej: (91) 561 34 40
Ośrodek Administracyjny Szkół: (91) 578 38 84

Wszystkie telefony dostępne w zakładce Urząd Gminy / Gmina Stargard ,
pod linkiem   http://www.gmina.stargard.pl/strony/menu/169.dhtml

Adres skrzynki E-PUAP:

Gmina Stargard:  /wbno06g836/skrytka

Adresy E-mail:

Sekretariat: sekretariat@gmina.stargard.pl

Wójt: wojt@gmina.stargard.pl - jmakowski@gmina.stargard.pl
Zastepca wójta: wicewojt@gmina.stargard.pl
Sekretarz gminy: sekretarz@gmina.stargard.pl
Skarbnik: skarbnik@gmina.stargard.pl
Rzecznik Prasowy: dmazur@gmina.stargard.pl
Referat Finansowy: finanse@gmina.stargard.pl
Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: inwestycje@gmina.stargard.pl
Referat Gospodarki Nieruchomościami: rolny@gmina.stargard.pl
Promocja i Fundusze Unijne: promocja@gmina.stargard.pl, fundusze@gmina.stargard.pl
Kadry: kadry@gmina.stargard.pl

NIP : 854-22-30-947

Regon : 811 68 59 87

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy! Dodaj nasz kanał RSS.

Kana RSS Pomoc RSS

Szukaj w serwisie

nasz kanał TV

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Telefon: ( 91) 561 34 10,
Fax: (91) 561 34 11
e-mail: sekretariat@gmina.stargard.pl

  Kwiecień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Licznik odwiedzin

4073778