Kontakt

Nazwa Jednostki Samorządu Terytorialnego:

Gmina Stargard

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Telefon/fax:

Centrala: ( 91) 561 34 10,

Fax: (91) 561 34 11

Wójt/Sekretariat: ( 91) 561 34 10

Sekretarz gminy: (91) 561 34 24

Skarbnik: (91) 561 34 17

Promocja i Fundusze Unijne: (91) 561 34 37

Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: (91) 561 34 27

Kadry: (91) 561 34 25

Ewidencja ludności: (91) 561 34 23

Refarat Gospodarki Nieruchomościami: (91) 561 34 16

Referat Planowania Przestrzennego: (91) 561 34 51

Ustalanie warunków zabudowy: (91) 561 34 33

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej: (91) 561 34 40

Ośrodek Administracyjny Szkół: (91) 578 38 84

 

Wszystkie telefony dostępne w zakładce Urząd Gminy / Gmina Stargard , pod linkiem   http://www.gmina.stargard.pl/strony/menu/169.dhtml

 

Adres skrzynki E-PUAP:

Gmina Stargard:  /wbno06g836/skrytka

Adresy E-mail:

Sekretariat: sekretariat@gmina.stargard.pl

Wójt: wojt@gmina.stargard.pl - kszarzanowicz@gmina.stargard.pl

Zastepca wójta: jmakowski@gmina.stargard.pl

Sekretarz gminy: sekretarz@gmina.stargard.pl - dzygadlo@gmina.stargard.pl

Skarbnik: skarbnik@gmina.stargard.pl - bopasinska@gmina.stargard.pl

Referat Finansowy: finanse@gmina.stargard.pl

Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: inwestycje@gmina.stargard.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami: rolny@gmina.stargard.pl

Promocja i Fundusze Unijne: promocja@gmina.stargard.pl, fundusze@gmina.stargard.pl

Kadry: kadry@gmina.stargard.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej: gops@gmina.stargard.pl

Ośrodek Administracyjny Szkół: oas@gmina.stargard.pl

Biblioteka publiczna: biblioteka@gmina.stargard.pl

 

NIP : 854-22-30-947

Regon : 811 68 59 87

Bądź na bieżąco z informacjami z gminy! Dodaj nasz kanał RSS.

Kana RSS Pomoc RSS

Szukaj w serwisie

nasz kanał TV

Urząd Gminy Stargard
ul. Rynek Staromiejski 5
73-110 Stargard

Telefon: ( 91) 561 34 10,
Fax: (91) 561 34 11
e-mail: sekretariat@gmina.stargard.pl

  Wrzesień 2017  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Licznik odwiedzin

2986970