Gmina Stargard

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

Ocena 0/5

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stargardzie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP otrzymały pary z Gminy Stargard, które świętują 50-lecie wspólnego życia. Medale wręczyła Pani Wójt - Patrycja Gross, gratulując wszystkim obecnym wytrwałości i życząc kolejnych lat pełnych zdrowia, spokoju oraz rodzinnego ciepła. 

Spotkanie rozpoczął występ utalentowanego duetu „Duo Natalia Grabowska & Jakub Studencki”, który wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój. Po części oficjalnej był czas na wspólną kawę i ciasto. Był to czas na rozmowy, wspomnienia i dzielenie się historiami, które składają się na pięćdziesiąt wspólnych lat życia.

Wszystkim Jubilatom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje!

Galeria zdjęć

IMG_1857 IMG_1870 IMG_1906 IMG_1880 IMG_1881 IMG_1882 IMG_1885 IMG_1886 IMG_1894 IMG_1897 IMG_1902 IMG_1903 IMG_1913 IMG_1915 IMG_1937
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności