Gmina Stargard

34. FINAŁ WOŚP - RELACJA Z WYDARZENIA

Ocena 0/5

Za nami 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Stargard po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu. Tegoroczna edycja była okazją do wspólnego działania i wsparcia celu zbiórki, którym była diagnostyka i leczenie układu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację oraz wsparcie gminnego stoiska. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Kół Gospodyń Wiejskich: KGW Żarowo, KGW Lubowo, KGW Poczernin, KGW Święte, KGW Skalin, KGW Rogowo, KGW Warchlinko. Dzięki Państwa pomocy nasze stoisko było pełne słodkości, rozgrzewających napojów, upominków i rękodzieła. Dziękujemy również Spółdzielni Socjalnej Pęzinka za pyszną grochówkę oraz wspaniałą obsługę.

W programie finału nie zabrakło również emocjonujących licytacji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja obiadu z Wójt Gminy Stargard – Panią Patrycją Gross, a także licytacja kuca szetlandzkiego, przekazanego przez Radną Gminy Stargard – Panią Andrzelikę Kurkę.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za przedmioty przekazane do licytacji, a także licytującym za Wasz aktywny udział, hojność i ogromne serce. Do zobaczenia podczas kolejnych działań i inicjatyw.

Galeria zdjęć

IMG_6824 IMG_6845 IMG_6829 IMG_6846 IMG_6847 IMG_6889 IMG_6849 IMG_6852 IMG_6880 IMG_6855 IMG_6860 IMG_6862 IMG_6869 IMG_6866 IMG_6874 IMG_6877 IMG_6886 IMG_6906 IMG_6916
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności