Gmina Stargard

DIAMENTOWY JUBILEUSZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W GRZĘDZICACH

Ocena 0/5

Dziś w Gminie Stargard obchodziliśmy kolejny wspaniały jubileusz - 80-lecie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach, zwany diamentową rocznicą. Uroczystość rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu szkoły, po którym głos zabrał Dyrektor Damian Gralak, przypominając bogatą historię szkoły, jej dorobek oraz ludzi, którzy przez osiem dekad tworzyli jej wyjątkową tożsamość.

W jubileuszu uczestniczyła Wójt Gminy Stargard Patrycja Gross, która złożyła na ręce całej społeczności szkolnej serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszego rozwoju. W swoim wystąpieniu zapowiedziała również rozbudowę szkoły, wskazując, że to odpowiedź na dynamiczny rozwój miejscowości i rosnącą liczbę uczniów.

Bogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz absolwentów placówki nadał wydarzeniu wyjątkowy charakter. Występy pełne muzyki i tańca były pięknym wyrazem dumy z przynależności do szkolnej społeczności, a odśpiewana przez wszystkich „Barka” hołdem dla patrona - św. Jana Pawła II.

Uroczystości towarzyszyło również symboliczne wkopanie drzewa oraz kapsuły czasu, w której umieszczono m.in. zdjęcia, wydruki ze szkolnego Facebooka oraz pamiątki dokumentujące życie szkoły do 2025 roku – z myślą o przyszłych pokoleniach uczniów i nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu!

Galeria zdjęć

IMG_6538 IMG_5231 IMG_5234 IMG_5239 IMG_5243 IMG_5258 IMG_5260 IMG_5298 IMG_5268 IMG_5272 IMG_5295 IMG_5303 IMG_5319 IMG_6506 IMG_5322 IMG_5382 IMG_6578 IMG_5383 IMG_5401 IMG_5406 IMG_6597 IMG_5418 IMG_5426 IMG_5454 IMG_5485
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności