Gmina Stargard

GMINA STARGARD NA ART FESTIWALU

Ocena 0/5

Po raz pierwszy Gmina Stargard dołączyła do wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, jakim jest Art Festiwal. Nasze stoisko, zlokalizowane na Rynku Staromiejskim - tuż przed siedzibą Gminy, stało się przestrzenią sztuki, inspiracji i twórczych rozmów.

Goście mieli okazję obejrzeć prace lokalnych artystów oraz spotkać się z ich twórcami. Wśród prezentujących swoje dzieła znaleźli się:
- Anna Wilk
- Izabela Justyna Strzelczyk-Kosmal
- Paulina Gumińska
- Zuzanna Kosmal
- Piotr Kosmal
- Zenon Ozga.

 

Każdy z odwiedzających mógł nie tylko podziwiać ich dorobek artystyczny, ale także porozmawiać, poznać kulisy pracy twórczej i odkryć bogactwo lokalnych talentów.

To dla nas wielka radość, że po raz pierwszy mogliśmy współtworzyć Art Festiwal i pokazać, jak wiele artystycznych osobowości kryje nasza gmina. Dziękujemy artystom za udział, a wszystkim gościom – za odwiedziny i wspólne celebrowanie sztuki.

 

Galeria zdjęć

IMG-20250908-WA0000 IMG-20250908-WA0036 IMG-20250908-WA0043 IMG_3665 IMG-20250908-WA0035 IMG_3666 IMG-20250908-WA0001 IMG-20250908-WA0049 IMG-20250908-WA0008 IMG-20250908-WA0020 IMG-20250908-WA0026 IMG-20250908-WA0034 IMG-20250908-WA0037 IMG_3663 IMG-20250908-WA0044 IMG-20250908-WA0045
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności