Gmina Stargard

III EDYCJA GMINNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ

Ocena 0/5

Wójt Gminy Stargard zaprasza do udziału w III edycji konkursu pn. „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”.

 

Konkurs skierowany jest do szkół oraz sołectw z terenu gminy Stargard. 
Celem konkursu jest popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu palmy wielkanocnej. Pracę można wykonać dowolną techniką, przy czym preferowane jest użycie materiałów i surowców pochodzenia naturalnego. Oceniane będą: zastosowanie elementów tradycyjnych, oryginalność, wkład pracy oraz staranność.

Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 kategoriach: 
- szkoły z terenu gminy Stargard - klasy 0-3 
- szkoły z terenu gminy Stargard - klasy 4-8
- sołectwa z terenu gminy Stargard.

 

Nabór zgłoszeń konkursowych trwa do 28 marca 2025 roku.
Wykonane prace konkursowe należy dostarczyć Organizatorowi w dniu kiermaszu do godz. 12:00
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 6 kwietnia 2025 r. w Strachocinie podczas Gminnego Kiermaszu Wielkanocnego.


Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne poniżej w plikach do pobrania.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin.pdf
Format: pdf, 87.88 kB
Formularz zgłoszeniowy.docx
Format: docx, 23.42 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności