Gmina Stargard

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW WSI WITKOWO PIERWSZE I RADZISZEWO

Ocena 0/5

  W związku z kończącą się realizacją inwestycji „Budowa sieci wodociągowej i sanitarnej we wsiach Witkowo I i Radziszewo” Gmina Stargard informuje, iż przegląd przyłączy wodociągowych odbędzie się 7 stycznia 2025r. w godzinach 8:00 – 10:00.

W skład komisji dokonującej przeglądu wchodzi przedstawiciel Gminy Stargard, Wykonawcy oraz Wodociągów Zachodniopomorskich.

W związku z powyższym Gmina Stargard zwraca się z prośbą o umożliwienie wstępu na teren posesji prywatnych, objętych nowo budowanymi przyłączami wodnymi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności