Gmina Stargard

KONKURS FILMOWY "KRĘCI MNIE TO" DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Ocena 0/5

  Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych (zawodowych szkół ponadpodstawowych, liceów i techników) do wzięcia udziału w II edycji konkursu filmowego "Kręci mnie to".

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do określenia swoich zawodowych planów i marzeń oraz ujęcia ich w krótkim filmiku. Zadanie konkursowe polega na nagraniu promocyjnego filmu dotyczącego wykonywania wybranego zawodu / zawodów lub związanego z nim stanowiska pracy. Film (maksymalnie 3 min., do 1 GB, zapisany w formacie MP4) może być nakręcony dowolną techniką, dowolnym sprzętem. Film może zgłosić 15 osobowa grupa uczniów szkół branżowych, liceów oraz techników objętych edukacją w zakresie kształcenia zawodowego, za pośrednictwem swojej szkoły. Każda szkoła może zgłosić dowolną liczbę filmów.
Spośród zgłoszeń nadesłanych przez szkoły, Komisja Konkursowa wybierze najciekawsze prace, a zwycięzców wraz z opiekunem zaprosi do bezpłatnego udziału w zaplanowanym w dniach 8-11 kwietnia 2025 r. "Zawodowym Summer Campie".  

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 grudnia br.

Więcej szczegółowych informacji na stronie Organizatora: https://biznes.wzp.pl/kreci-mnie-to/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności