Gmina Stargard

PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STRACHOCINIE

Ocena 0/5

 

W dniu dzisiejszym (9 listopada br.) w SP Strachocin odbyło się oficjalne pasowanie na ucznia pierwszej klasy.  To szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty. Dzieci z klas pierwszych wraz ze swoimi starszymi kolegami ze szkoły przygotowały przestawienie.  Oczywiście nie obyło się bez gromkich braw ze strony dumnych rodziców i zaproszonych gości. Wśród nich znalazł się Wójt Gminy Stargard Jerzy Makowski, kierownik OAS – Pani Magdalena Ściężor, przedstawiciel Rady Rodziców. Od tego dnia wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Galeria zdjęć

IMG-20221109-WA0057 IMG-20221109-WA0000 IMG-20221109-WA0001 IMG-20221109-WA0004 IMG-20221109-WA0005 IMG-20221109-WA0013 IMG-20221109-WA0014 IMG-20221109-WA0016 IMG-20221109-WA0019 IMG-20221109-WA0024 IMG-20221109-WA0025 IMG-20221109-WA0026 IMG-20221109-WA0035 IMG-20221109-WA0039 IMG-20221109-WA0055
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności