Gmina Stargard

Łopata wbita... Ruszyła budowa świetlicy wiejskiej w Witkowie Drugim!

Ocena 0/5

Dla mieszkańców miejscowości Witkowo Drugie to spełnienie marzeń. Wkrótce będą mogli korzystać z nowego obiektu. Budowa świetlicy wiejskiej ruszyła pełną parą!

26 października br. została podpisana umowa na budowę Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Witkowo Drugie. Wykonawcą zadania jest firma pod nazwą Marek Rek Fhu Starmit.

W dniu dzisiejszym (tj. 28 października br.)  nastąpiło symboliczne wbicie łopaty przez Wójta Gminy Stargard Jerzego Makowskiego.

W załączniku zamieściliśmy dla Państwa wizualizację wyżej wymienionego przedsięwzięcia.

 

Operacja pn. "Budowa świetlicy wiejskiej w m. Witkowo Drugie" realizowana jest w ramach umowy o przyznaniu pomocy na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

Celem operacji jest zwiększenie dostępności do usług publicznych, wzrost aktywności mieszkańców oraz rozwój lokalnej społeczności poprzez budowę świetlicy wiejskiej we wsi Witkowo Drugie. 

Kwota pomocy: 467 857,00 zł. 

Galeria zdjęć

20221028_121934 20221028_122002 20221028_122014 20221028_122028 20221028_122153 20221028_122413

Pliki do pobrania:

WIZUALIZACJA
Format: jpg, 709.08 kB
WIZUALIZACJA
Format: jpg, 417.36 kB
WIZUALIZACJA
Format: jpg, 700.38 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności