Gmina Stargard

Uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych.

Ocena 0/5

 

Dzień 21 października 2022 r. dla uczniów z klas pierwszych uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sownie zapadnie na pewno długo w pamięci. Bowiem tego dnia odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej.

Uczniowie pierwszej klasy najpierw deklamowali wiersze i śpiewali piosenki oraz zaprezentowali swoją wiedzę na temat naszej Ojczyzny. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Krystyna Kurczewska pasowała ich na uczniów.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, a wśród nich: pani wójt Dorota Mazur, pani kierownik OAS – Magdalena Ściężor oraz przewodniczący Rady Gminy- pan Sebastian Janiak.

Na uroczystość tłumnie przybyli także Rodzice uczniów, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości

Nad całością uroczystości czuwała wychowawczyni Beata Loduchowska.

Pierwszaki - samych sukcesów na kolejne lata Waszej edukacji!

 

 

Galeria zdjęć

IMG-20221021-WA0000 IMG-20221021-WA0001 — kopia — kopia — kopia IMG-20221021-WA0005 — kopia IMG-20221021-WA0014 IMG-20221021-WA0034 — kopia IMG-20221021-WA0037 IMG-20221021-WA0040 — kopia IMG-20221021-WA0043 — kopia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności