Gmina Stargard

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Ocena 0/5

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia jest świetną okazją do odświeżenia swojej wiedzy z zakresu działań matematycznych. W ramach powyższego święta, w dniu dzisiejszym, Urząd Gminy odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie. Egzaminowi z tabliczki mnożenia został poddany Wójt Gminy Stargard – Jerzy Makowski, który bez zająknięcia rozwiązał wszystkie działania. Młodzi egzaminatorzy wręczyli Wójtowi certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia, a Wójt odwdzięczył się słodkim upominkiem.

Galeria zdjęć

20231117_124218 20231117_124415 20231117_124046
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności