Gmina Stargard

20 MAJA - MOŻLIWE UTRUDNIENIA W OBSŁUDZE

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

informujemy, że środa, 20 maja 2026 roku, w Urzędzie Gminy Stargard jest dniem bez obsługi interesanta.

Dziękujemy za zrozumienie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności