Szanowni Państwo, informujemy, że środa, 20 maja 2026 roku, w Urzędzie Gminy Stargard jest dniem bez obsługi interesanta. Dziękujemy za zrozumienie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!