WERNISAŻ PRAC POPLENEROWYCH W GMINIE STARGARD
Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac powstałych podczas Zimowego Pleneru Malarskiego.
W lutym w świetlicy wiejskiej w Tychowie odbył się Zimowy Plener Malarski. Przez cały tydzień uczestnicy rozwijali swoją pasję do malarstwa, tworząc wyjątkowe prace.
Od 21 maja przez cały miesiąc będzie można oglądać wystawę prac uczestników pleneru na II piętrze Urzędu Gminy Stargard.
Wernisaż odbędzie się 21 maja 2026 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard.
Serdecznie zapraszamy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!