Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
26°C

Wyniki otwartego konkursu ofert

Ocena 0/5

Stargard, dnia 8 marca 2022 r.

 

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert


Wójt Gminy Stargard ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadnia publicznego z zakresu organizacji współzawodnictwa i upowszechniania kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy Stargard.

 

Wykaz podmiotów, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym wraz z kwotami przyznanej dotacji.

Lp.

Nazwa organizacji

Wnioskowana kwota dotacji [zł.]

Kwota przyznanej dotacji [zł.]

1.

LZS „Orzeł” Pęzino

z siedzibą w Pęzinie 77,

73-131 Pęzino

8 375,00

7 000,00

2.

Koło Gospodyń Wiejskich

w Klępinie

z siedzibą w Klępinie 32A,

73-110 Stargard

4 300,00

4 000,00

3.

Koło Gospodyń Wiejskich „Rogowianie”

z siedzibą w Rogowie 5,

73-110 Stargard

4 700,00

3 300,00

4.

LZS „Dęby” Rogowo

z siedzibą w Rogowie 2,

73-110 Stargard

4 600,00

3 600,00

5.

LZS „WODR” Barzkowice

z siedzibą w Barzkowicach 33B,

73-131 Pęzino

20 000,00

10 500,00

6.

Stowarzyszenie „Dziesiątka” Sołectwo Krąpiel

z siedzibą w Krąpielu 12B,

73-131 Pęzino

14 400,00

8 600,00

7.

KP „Orzeł” Małkocin

z siedzibą w Małkocinie 36,

73-110 Stargard

14 567,40

10 500,00

8.

Koło Gospodyń Wiejskich w Małkocinie

z siedzibą w Małkocinie 36,

73-110 Stargard

2 500,00

2 500,00

 

RAZEM

 

50 000,00

 

 

Podmioty, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym zobowiązane są w terminie do 14 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu dostarczyć niezbędne dokumenty potrzebne do podpisania umowy w tym:

- zaktualizowany plan i harmonogram działań na rok 2022,

- zaktualizowana kalkulacja przewidywanych kosztów realizacji zadania w przypadku uzyskania dotacji w kwocie niższej niż wnioskowana.

W przypadku zmiany danych organizacji zawartych w ofercie, niezbędnych do przygotowania umowy, należy złożyć oświadczenie oraz załączyć aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego rejestru albo ewidencji właściwych dla formy organizacyjnej danego klubu sportowego.

Niezłożenie zaktualizowanych dokumentów we wskazanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją oferenta z realizacji zadania publicznego i przyznanej dotacji.

 

 

 Wójt Gminy Stargard

    Jerzy Makowski

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.