Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
deszcz
19°C

AKTYWNA WIEŚ - SPORTOWCY WIEJSCY NA START - RYWALIZACJA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH I STOWARZYSZEŃ DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ MIASTECZEK I WSI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

w imieniu Burmistrza Chociwla i Zachodniopomorskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Szczecinie, Wójt Gminy Stargard zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich i Ludowe Zespoły Sportowe z terenu Gminy Stargard, do wzięcia udziału w imprezie rekreacyjno – sportowej pn. „Aktywna Wieś – sportowcy wiejscy na start – rywalizacja Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na rzecz miasteczek i wsi województwa zachodniopomorskiego”, która odbędzie się dnia 03 sierpnia br. w Chociwlu, na terenie znajdującym się przy Hali Widowiskowo – Sportowej (ul. H. Dąbrowskiego 15).

Celem zadania jest popularyzacja sportu, głównie w środowisku wiejskim oraz promocja regionu, poprzez wystawienie stoisk z wyrobami lokalnymi, a także promocja kultury i sztuki ludowej, rozumiana jako działalność artystyczna lokalnej społeczności tj. muzyka, tańce, legendy, bajki, poezja ludowa.

Program składa z 3 elementów: pierwszy blok, to zawody sportowo-rekreacyjne – przewidziane jest 12 konkurencji o charakterze rekreacyjnym. Drugi, to występy artystyczne – nie ma ograniczenia liczby wykonawców czy formy prezentacji. Trzeci element, to namiot wystawienniczy – na przykład z rękodziełem, lokalnymi produktami spożywczymi czy materiałami promocyjnymi.
Po rozgrywkach sportowych, dla publiczności odbędą się koncerty muzyczne oraz dyskoteka pod chmurką.

Chętnych do wzięcia udziału, prosimy o zgłoszenie się do dnia 12.06.2024 r. do pracownika Urzędu Gminy Stargard – Pani Roksany Lewandowskiej, pod nr tel: 91 561 34 14 lub na e-mail: oc@gmina.stargard.pl
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.