Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
27°C

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

Ocena 0/5

W dniu 28 czerwca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stargardzie miała miejsce uroczystość wręczenia medali dla par małżeńskich z terenu Gminy Stargard, które obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Te wyjątkowe odznaczenia, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczyła Jubilatom Pani Patrycja Gross – Wójt Gminy Stargard, podkreślając, że pół wieku wspólnej drogi jest wyjątkową okazją do świętowania pięknego i trwałego związku między dwiema osobami. 

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego nazywany popularnie „złotymi godami” jest prawdziwym dowodem miłości, wytrwałości i wzajemnego wsparcia w związku. To wzór i przykład dla młodych pokoleń.

Pary małżeńskie, które nie mogły uczestniczyć tego dnia w uroczystości, Pani Wójt odwiedziła osobiście, składając najserdeczniejsze gratulacje.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu, pełnych radości i nieustającej miłości.

Galeria zdjęć

IMG_0251 IMG_0253 IMG_0254 IMG_0255 IMG_0262 IMG_0270 IMG_0276 IMG_0280 IMG_0285 IMG_0289 IMG_0293 IMG_0296 IMG_0300 IMG_0302 IMG_0305 IMG_0307 IMG_0312 IMG_0310 IMG_0314 IMG_0316 IMG_0319 IMG_0323 IMG_0215 IMG_0198 IMG_0204 IMG_0208 IMG_0191 IMG_7110 IMG_0327 IMG_0329
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.