Czwartek, 28 września 2023
Imieniny: Marek, Wacław
słonecznie
17°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Stargard o naborze wniosków o przyznanie stypendium za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu na rok 2024.

Ocena 0/5

OGŁOSZENIE 

Wójta Gminy Stargard

o naborze wniosków o przyznanie stypendium za osiągnięcia w dziedzinie 
kultury fizycznej i sportu na rok 2024.

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXII/285/21 Rady Gminy Stargard z dnia 19 listopada 2021 r. (Dz. Urz. Woj. Zach. z 2021 r. poz. 5495) w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień przyznawanych za osiągnięte wyniki w dziedzinie kultury fizycznej i sportu 

ogłaszam

Nabór wniosków o przyznanie stypendium za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu na 2024 r.

1.     Wnioski o stypendium należy składać pocztowo lub osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Stargard, Rynek Staromiejski 5, 73-110 Stargard – zgodnie ze wzorem wniosku stanowiącym załącznik do Uchwały 
Nr XXXII/285/21 Rady Gminy Stargard z dnia 19 listopada 2021 r. (Dz. Urz. Woj. Zach. z 2021 r. poz. 5495) w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień przyznawanych za osiągnięte wyniki w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w terminie do dnia 30 września 2023 r. 

2.     Wnioski złożone po tym terminie lub niezgodne ze wzorem wniosku pozostają bez rozpatrzenia. 

3.     Druk wniosku o przyznanie stypendium można pobrać w Sekretariacie Urzędu Gminy Stargard lub na stronie internetowej Urzędu Gminy pod adresem: www.gmina.stargard.pl

4.     Zasady i tryb przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych określa Uchwała Nr XXXII/285/21 Rady Gminy Stargard z dnia 19 listopada 2021 roku (Dz. Urz. Woj. Zach. z 2021 r. poz. 5495). 

Treść Uchwały dostępna jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy: www.bip.gmina.stargard.pl oraz pod adresem:

http://e-dziennik.szczecin.uw.gov.pl/legalact/2021/5495/

5.     Do wniosku należy dołączyć w formie załącznika:

·       kserokopię aktualnej karty zgłoszenia, licencji bądź innego dokumentu uprawniającego do udziału w zawodach, 

·       komunikat końcowy lub inny dokument potwierdzający wynik sportowy zawodnika, podpisany przez wnioskodawcę.

6.     Uprawnionym do złożenia wniosku o stypendium sportowe są:

·       klub sportowy lub stowarzyszenie kultury fizycznej,

·       pełnoletni zawodnik,

·       rodzic lub opiekun prawny jeżeli zawodnik jest niepełnoletni,

·       kierownik Ośrodka Administracyjnego Szkół Gminy Stargard.

7.     Dodatkowe informacje dotyczące naboru wniosków pod numerem tel. (91)561-34-14

O wynikach naboru wnioskodawcy zostaną poinformowani pisemnie. 

                                                                                                                                 

                                                                                                                        WÓJT GMINY STARGARD

                                                                                                                                     Jerzy Makowski

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.