Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
22°C

Uroczyste przekazanie w użyczenie nowego samochodu pożarniczego dla OSP Barzkowice

Ocena 0/5

Dnia 15 września 2023 roku, na placu przed świetlicą w Barzkowicach odbyła się uroczystość przekazania w użyczenie średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego marki RENAULT PREMIUM  dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Barzkowicach. 

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, w tym m.in. Wójt Gminy Stargard Jerzy Makowski, Przewodniczący Rady Gminy Sebastian Janiak, Skarbnik Gminy Bernadeta Kubicka, Sekretarz Gminy Jadwiga Michalska, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Jarosław Tomczyk, Wiceprezes Zarządu Okręgowego Województwa Zachodniopomorskiego OSP Krzysztof Paluch, Komendant Powiatowy PSP mł. Bryg. Marek Huszla, ks. kapelan dr. Stanisław Mernios- kapelan Strażaków Powiatu Stargardzkiego, ks. Proboszcz z parafii Barzkowice Marcin Śpiewak, druhowie OSP.

Wydarzenie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Gości powitał prowadzący uroczystość Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Barzkowicach Sławomir Zabłocki.

Głos zabrali również pozostali zaproszeni goście, podkreślając rangę wydarzenia i życząc strażakom aby efektywnie nieśli pomoc i bezpiecznie wracali z akcji do domów.

Po uroczystym przekazaniu samochodu nastąpiło jego poświecenie.

Samochód ratowniczo-gaśniczy z całą pewnością przyczyni się do usprawnienia pracy druhów ochotników z Barzkowic, a co za tym idzie do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie gminy Stargard.

Galeria zdjęć

20230915_180258 20230915_183708 IMG20230915183150 IMG20230915181833 20230915_175842 20230915_180243
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.