Poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy
deszcz
6°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Uroczyste przekazanie w użyczenie pojazdu CAN – AM OUTLANDER dla OSP SOWNO

Ocena 0/5

Dnia 10 listopada 2023 roku, przy remizie OSP w Sownie odbyła się uroczystość przekazania w użyczenie pojazdu terenowego typu quad Can – Am Outlander 6x6 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Sownie. Pojazd jest współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. 

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, w tym m.in. Wójt Gminy Stargard Jerzy Makowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. Bryg. Marek Huszla oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Stargard. 

Gości powitał prowadzący uroczystość Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Sownie Tomasz Nowicki. Głos zabrali również pozostali zaproszeni goście podkreślając rangę wydarzenia i życząc strażakom, aby efektywnie nieśli pomoc i bezpiecznie wracali z akcji do domów.

Pojazd CAN AM OUTLANDER 6x6 z całą pewnością przyczyni się do usprawnienia pracy druhów ochotników z Sownie, a co za tym idzie do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie gminy Stargard.

Galeria zdjęć

IMG_3400 IMG_3341 IMG_3366 IMG_3375 IMG_3381 IMG_3404 IMG_3338 IMG_3346
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.