Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli
pochmurno
7°C

WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WSPÓŁZAWODNICTWA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD MIESZKAŃCÓW GMINY STARGARD W ROKU 2024

Ocena 0/5

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert:

Wójt Gminy Stargard ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji współzawodnictwa i upowszechniania kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy Stargard.

 

Wykaz podmiotów, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym wraz z kwotami przyznanej dotacji.

Lp. Nazwa organizacji Wnioskowana kwota dotacji [zł] Kwota przyznanej dotacji [zł]
1

KGW w Klępinie
Klępino 32a
73-110 Stargard

5 200,00 5 200,00
2

TEAM Grabowo
stowarzyszenie zwykłe
Grabowo 27a
73-110 Stargard

5 000,00 5 000,00
3

LZS „WODR” Barzkowice
Barzkowice 33b
73-110 Stargard 

13 500,00 9 000,00
4

Koło Gospodyń Wiejskich „Rogowianie”
 Rogowo 5,
73-110 Stargard

3 520,00 3 520,00
5

Stowarzyszenie Szachowe
„HUSARIA”
ul. Mieszka I 15
75-124 Koszalin

3 520,00 3 520,00
6

Stowarzyszenie „Dziesiątka” Sołectwo Krąpiel
Krąpiel 12B,
73-131 Pęzino

10 000,00 9 000,00
7

Koło Gospodyń Wiejskich w Małkocinie
z siedzibą w Małkocinie 36,
73-110 Stargard

4 500,00 4 500,00
8

LZS „ORZEŁ” Pęzino
Pęzino 77
73-131 Pęzino

5 780,00 5 000,00
RAZEM: 44 740,00

 

Podmioty, których oferty zostały wybrane w postępowaniu konkursowym zobowiązane są w terminie do 14 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu dostarczyć niezbędne dokumenty potrzebne do podpisania umowy w tym:

  1. zaktualizowany plan i harmonogram działań na rok 2024,
  2. zaktualizowana kalkulacja przewidywanych kosztów realizacji zadania w przypadku uzyskania dotacji w kwocie niższej niż wnioskowana.

W przypadku zmiany danych organizacji zawartych w ofercie, niezbędnych do przygotowania umowy, należy złożyć oświadczenie oraz załączyć aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego rejestru albo ewidencji właściwych dla formy organizacyjnej danego klubu sportowego.

Niezłożenie zaktualizowanych dokumentów we wskazanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją oferenta z realizacji zadania publicznego i przyznanej dotacji.

 

Wójt Gminy Stargard 

Jerzy Makowski

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.