Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
22°C

ABSOLUTORIUM DLA WÓJTA GMINY PRZYJĘTE JEDNOGŁOŚNIE

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym, tj. 27 czerwca 2024 roku odbyła się III sesja Rady Gminy Stargard, której tematami wiodącymi były przedstawienie raportu o stanie gminy za 2023 rok, sprawozdanie z wykonania budżetu za 2023 rok oraz podjęcie uchwał w sprawie udzielenia wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy. To szczególnie ważna sesja, obejmująca szereg kluczowych decyzji dotyczących przyszłości gminy.

Wójt Gminy – Patrycja Gross osobiście omówiła „Raport o stanie Gminy Stargard za 2023 rok”, który jest podsumowaniem działalności władz samorządowych. Zawiera on m.in. informacje o finansach gminy oraz realizacji strategii, uchwał, programów i planów, dane o ładzie przestrzennym oraz o środowisku - o gospodarce odpadami, stanie realizacji polityki społecznej czy informacje o najważniejszych inwestycjach w 2023 r. Następnie omówiono i zatwierdzono sprawozdanie z wykonania budżetu i sprawozdanie finansowe za ubiegły rok.

W dalszej części obrad, 15-stu obecnych na sesji radnych jednogłośnie podjęło uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Stargard – Patrycji Gross. Pani Wójt podziękowała radnym, pracownikom urzędu, a w szczególności Pani Sekretarz Jadwidze Michalskiej i Pani Skarbnik Bernadecie Kubickiej, za zaangażowanie w realizację wszystkich zadań w 2023 roku.

Galeria zdjęć

IMG_0235 tak IMG_0220 IMG_0237
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.